
Door Peter Panneman
Het ondernemerspaar Iris Huberts en Chesney van Dijk is voornemens om uitgaanscentrum De Barrage aan het Prins Hendrikplein over te nemen. De onderhandelingen met pandeigenaar Dick Woldhuis en de huidige uitbater Jos Huizinga zijn in volle gang. Als alles volgens plan verloopt, willen zij per 1 juni een nieuw horeca-avontuur starten op deze locatie.
Eind maart maakte Huizinga bekend te willen stoppen met De Barrage vanwege privéomstandigheden. Hij benadrukt dat het hem niet gaat om een snelle verkoop, maar om het vinden van een geschikte opvolger die gelooft in de toekomst van De Barrage en Veendam een volwaardige uitgaansplek wil blijven bieden. Volgens Huizinga zijn er volop kansen voor verdere groei.
Iris en Chesney zijn positief gestemd en hopen binnenkort met definitief nieuws te komen. Hun horecaplannen voor Pand 49 aan het Bocht Oosterdiep staan voorlopig in de ijskast. Ook staat hun huidige Café De Bank aan het Beneden Oosterdiep in de etalage.