
GemeenteBelangen Veendam kijkt terug op een geslaagde actiedag op zaterdag 28 februari. Op het Veenlustplein ging de partij op een laagdrempelige manier in gesprek met inwoners. Bezoekers konden aanschuiven voor koffie, popcorn of poffertjes, terwijl kinderen zich vermaakten bij de activiteiten.
De partij gebruikt deze ontmoetingen om te horen wat er speelt in de wijken en dorpen. Waar GemeenteBelangen normaal met de herkenbare gele bakfiets door Veendam trekt, stond dit keer een grote tent centraal op het plein. Volgens lijsttrekker Martine Zweerts de Jong draait het vooral om een open sfeer: “We willen er simpelweg zijn voor de mensen. Of je nu komt voor een gesprek of alleen voor een kop koffie, alles is goed.”
Door de positieve reacties is GemeenteBelangen ook op zaterdag 7 en 14 maart opnieuw aanwezig op het Veenlustplein, telkens van 10.00 tot 17.00 uur. Voor kinderen worden elke week andere springkussens en activiteiten georganiseerd. Inwoners zijn van harte welkom om even binnen te lopen voor een praatje en iets lekkers.