
Door Peter Panneman
Aan de rand van recreatiepark Borgerswold staat inmiddels de eerste van in totaal tien nieuwe recreatiewoningen. De eerste woning werd volledig opgebouwd in een grote loods van aannemersbedrijf Koen Meijer in Veendam. Daarna is deze weer gedemonteerd, naar het recreatiegebied vervoerd en ter plaatse opnieuw opgebouwd.

De tien recreatiewoningen verrijzen naast The Ranch Veendam en moeten samen een fraai vormgegeven hoofdentree vormen van het recreatiegebied Borgerswold in de Parkstad.

Het aannemersbedrijf heeft de woningen zelf ontwikkeld. Het project betreft een miljoeneninvestering en moet eind dit jaar volledig zijn gerealiseerd. “De woningen kunnen worden gehuurd, maar koop is ook een optie,” aldus Koen Meijer.