Overslaan en naar de inhoud gaan

Gratis Voorleesfestival voor jonge kinderen in vanBeresteyn

Door Hoofdredactie op vrijdag, 9 januari, 2026 - 09:35
Datum
-

 

Op zaterdag 24 januari 2026 vindt in vanBeresteyn een gratis Voorleesfestival plaats voor kinderen van 1,5 tot 6 jaar. Het festival wordt georganiseerd door de Bibliotheek, het Veenkoloniaal Museum en theater vanBeresteyn in het kader van de Nationale Voorleesdagen.

Bezoekers kunnen genieten van twee voorstellingen van Poppentheater Pierewaai, waarin het prentenboek Kleine Aap van Mies van Hout tot leven komt. Daarnaast zijn er diverse activiteiten, zoals een ballenbak, knutselen, een levend zoekboek en voorleesmomenten door Tinette van de bibliotheek.

Het festival is een ideale binnenactiviteit voor peuters en kleuters en benadrukt het belang van voorlezen voor taalontwikkeling.

Het Voorleesfestival vindt plaats van 9:30 tot 12:30 uur in de bibliotheek en op de tweede verdieping. Deelname is gratis; aanmelden voor de theatervoorstellingen kan via de website van de bibliotheek.