
Het Hospice Veen en Wolden in Stadskanaal is een bijzondere plek voor mensen in hun laatste levensfase, ze zijn omgeven door 24-uurs zorg. Hier kunnen ze in huiselijke sfeer en samen met hun dierbaren afscheid nemen van het leven.
Daarbij biedt het ‘Tineke Breider-huis’ persoonlijke ruimte en zorg op maat. Dit bijzonder goede werk komt tot stand door de inzet van vele vrijwilligers, professionals en het bestuur.
Ze hebben veel financiële steun nodig om alles draaiende te houden. Reden genoeg voor de Odd Fellows Veendam om een donatie te doen. Op woensdag 30 april werd hen een cheque van € 500,00 aangeboden. Het bestuur van deze Hospice was blij verrast.
Odd Fellows is een wereldwijde organisatie met een eeuwenlange traditie. Zij zijn een vereniging van vrouwen en mannen die verschillen in cultureel, religieus, maatschappelijk en politiek opzicht. Binnen de loges heerst een gezellige, warme sfeer, waar men naar elkaar luistert, elkaar vertrouwt en elkaar respecteert. Zij werken aan het welzijn van mensen en, daar waar nodig, bieden ze hulp.
In Veendam zijn drie Odd Fellowloges, t.w. twee vrouwen- en een mannenloge. Elke loge komt eens per 14 dagen bij elkaar in het Odd Fellowhuis aan de Nassaustraat 175 te Veendam.